fbpx ...
X
Logo foresta
Ogrodzenie - Przykładowe zastosowanie antaby

Antaby

Antaba, nazywana również pochwytem, to element, który nie tylko cieszy oko, ale pozwala także poczuć w dłoni, że wybrana furtka to naprawdę solidny produkt wart swojej ceny. 

Antaby najczęściej wykorzystuje się tylko po jednej – frontowej – stronie furtki. Z drugiej strony natomiast stosuje się tradycyjną klamkę, która umożliwia manualne otwieranie furtki. 

Pochwyt może być wykonany ze stali nierdzewnej lub z aluminium, a także pomalowany na dowolny kolor. Antaby mogą być zamontowane w konfiguracji pionowej lub poziomej i są produkowane pod określony wymiar. Antaba może mieć prostokątny, kwadratowy lub okrągły przekrój, może być pomalowana na kolor furtki lub może się na jej tle wyróżniać, np. kiedy wykonamy ją ze stali nierdzewnej. Wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Bez wątpienia najdrobniejszy detal ma wpływ na to jak odbierana jest cała inwestycja. W związku z tym kładziemy duży nacisk na kompleksową i zróżnicowaną ofertę. Z pewnością spośród naszych solidnych i stylowych antab wspólnie wybierzemy produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Idealnie komponuje  z betonem łupanym lub ogrodzeniem z pustaków.

Wiemy, jak ważna jest odpowiednia przestrzeń życiowa. Dlatego dokładamy wszelkich starań by Twój dom oraz ogród był odpowiednio wyeksponowany. 

 
Ogrodzenie - Przykładowe antaby