fbpx ...
X
Logo foresta
Ogrodzenie - Wideodomofon firmy Somfy

Domofony

Domofon stanowi integralną część nowoczesnego ogrodzenia. W naszej ofercie mamy tradycyjne domofony zapewniające komunikację głosową i umożliwiające otwieranie furtki z domu oraz coraz bardziej popularne videodomofony. Oba rozwiązania są niezwykle korzystne. 

Zwykłe domofony występują w wersji z jednym przyciskiem lub klawiaturą, w efekcie czego osoby znające kod są w stanie otworzyć furtkę.

Dzięki zastosowaniu dobrej jakości videodomofonu możesz sprawdzić, kto stoi przy furtce, nie wstając z fotela, a nawet nie będąc w domu. Dzięki specjalnej aplikacji wszystko sprawdzisz na swoim smartfonie. Zespolone z videodomofonem urządzenie daje możliwość rozmowy z Gościem. 

Dzięki detektorowi ruchu videodomofon sam wykryje, czy ktoś zbliżył się do Twojej furtki i nagra wysokiej jakości film, który odtworzysz wtedy, kiedy znajdziesz na to czas. 

Ogrodzenie wyposażone w domofon lub videodomofon zapewnia wygodę, oszczędza Twój czas i przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich skutecznie odstraszając nieproszonych gości. Zapewnij sobie prywatność w swoim ogrodzie. 

Ogrodzenie - Wideodomofon firmy Somfy
Ogrodzenie - Wideodomofon firmy Somfy