fbpx ...
X
Logo foresta

O nas

Ogrodzenie - Widok z góry - siedziba firmy

Podstawą naszej działalności jest ciągła potrzeba rozwoju i dążenie do perfekcji. Lubimy zmiany, dlatego FORESTA nie boi się realizacji ambitnych projektów. Wprowadzamy do produkcji innowacje, które sami opracowaliśmy, np. bramę bezogonową, która zajmuje znacznie mniej miejsca niż tradycyjna brama przesuwna. Ciągle poszerzamy ofertę o nowe produkty. Wkrótce wprowadzimy do naszej oferty również 3 całkowicie nowe autorskie linie akcesoriów: słupek ogrodzeniowy, słupek wielofunkcyjny, zadaszenie furtki, oświetlenie furtki, numerację posesji, skrzynki pocztowe, pochwyty, obudowy skrzynek gazowych, wiaty, zadaszenia garażowe, pergole, stojaki rowerowe, altany śmietnikowe w stylistyce dostosowanej do nowych linii produktowych. Nasze ogrodzenia i akcesoria to starannie wyselekcjonowany asortyment, który wybraliśmy dla Ciebie na podstawie długoletniej obserwacji rynku. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży ogrodzeń, którym w roku 2015 postanowiliśmy podzielić się ze światem zakładając firmę FORESTA. Od tej chwili nasza praca to ciągły rozwój, inwestycja w wiedzę i park maszynowy, a wszystko to dla satysfakcji klientów. 

Każdy produkt, który jest w naszej ofercie, tj. bramy, furtki, panele ogrodzeniowe, siatka ogrodzeniowa, siatka leśna, akcesoria do ogrodzeń i wiele innych jest stworzony z największą starannością ponieważ ogrodzenia to nasza pasja.

Nasze ogrodzenia charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz wysoką jakością. Oferujemy modele wykonane z

  • aluminium

  • stali

  • corten

 Każdy produkt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta. Dzięki dużej personalizacji produktu jesteśmy w stanie zrealizować każdą inwestycję. Siedzina naszej firmy znajduje się w Opolu Lubelskim w województwie lubelskim, jednak nasza działalność nie ogranicza się jedynie do rynku lokalnego. Doceniają nas klienci z całej Polski oraz Niemiec, Litwy, Włoch, co daje nam powody do dumy i potwierdza wysoką jakość jaką niesie ze sobą FORESTA.

Dołącz do grona zadowolonych klientów.

Ogrodzenia - Pracownicy firmy Foresta

Kontakt

+48 882 068 559

Fabryczna 23
(teren byłej "Cukrowni Opole")
Opole Lubelskie 24-300

biuro@foresta.pl
zamowienia@foresta.pl