fbpx ...
X
Logo foresta

Automatyka do bram

tousek

Firma TOUSEK została założona w 1974 roku przez Eduarda Tousek w Austrii. Od momentu powstania stawia na ciągły rozwój i stale powiększa swój asortyment. Obecnie produkuje bezpieczne, niezawodne i innowacyjne napędy do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych. Jakość, wyjątkowa długowieczność i najnowocześniejsza elektronika to cechy wyróżniające firmę TOUSEK na rynku.

W naszej ofercie posiadamy napędy do bram przesuwnych i uchylnych wiodących firm na rynku, tj. Tousek i Somfy. Oferujemy napędy do bram o różnej wadze, różnej długości skrzydła, do użytku zarówno prywatnego, publicznego i przemysłowego. Zapewniamy nie tylko montaż, ale także fachowe doradztwo wykwalifikowanej kadry.

Oferujemy piloty do bram przesuwnych i uchylnych oraz całe zestawy napędu.

 

Somfy to firma założona w 1969 roku we francuskim mieście Cluses. To światowy lider na rynku napędów i sterowników do bram, rolet i żaluzji w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Somfy to również lider na rynku inteligentnych budynków, dzięki czemu możemy wyposażyć Twoje ogrodzenie w rozwiązania zapewniające sterowanie zamkiem, oświetleniem lub videodomofonem. Od 2014 roku firma dysponuje fabryką, działem B+R oraz centrum dystrybucyjnym w podkrakowskich Niepołomicach.